Naujienos

Papildyta.2013 MansePoolo kanupolo turnyras | 2013.03.30

Kovo 29d.( penktadienį) klubo kanupolo komanda dalyvavo turnyre Tamperėje, kurį organizavo suomių klubas “Kajak” ir jų entuziastas Rainer Moler.Turnyre dalyvavo 18 komandų.Jos pagal pajėgumą buvo suskirstytos į dvi grupes.Pirmoje grupėje žaidė 10 stipriausių komandų.Tai 3-Suomijos, 4-Peterburgo, 1-Maskvos, Rusijos U-21 rinktinė, ir Kauno komanda. Jos buvo suskirstytos į du pogrupius po penkias komandas.

 

Mes patekome į A-pogrupį kartu su šeiminikų komandomis “Kajak” ir “Mevaa” ir tituluočiausia rusijos Maskvos “Trii Stichii”, bei 2012m. rusijos  čempionais iš Peterburgo “9val” komandomis. Žaidimas su rusijos komandomis pavyko. Peterburgo komandą iveikėme 3:0, prieš Maskvos komandą pergalę rezultatau 3:2 pasiekėme paskutinėmis sekundėmis.Sunkiai ir nesėkmingai klostėsi rungtynės su suomiais. Prieš Tamperės “Kajak” komandą sužaidėme lygiosiomis 0:0,”  Mevaa“klubo komandai pralaimėjome rezultatu 1:2. Surinkome 9 taškus ir A pogrupyje užėmėme 3 vietą.Pagal turnyro pravedimo sistemą galėjome kovoti tik dėl 5 vietos su kito pogrupio 3-čia komanda.Čia ir vėl teko susirungti su Suomijos “MI “klubo komanda.Pralaimėjome 3:2.

B pogrupyje varžybos irgi buvo atkaklios ir permainingos, nes komandos buvo vienodo pajėgumo.

Nors ir pavyko mums įveikti “Tri Stichii” komandą.Ji pogrupyje užėmė 1 vietą ir dėl turnyro nugalėtojo vardo žaidė su kito pogrupio pirma komanda, tai buvo rusijos U-21 jaunimo rinktinė.Įtemptą, gražią kovą laimėjo U-21 rinktinė rezultatu 3:2 ir tapo turnyro nugalėtoja.

 Žr. rezultatus

Mūsų komanda turnyro metu demonstravo neblogo lygio žaidimą ypač pagirtinas žaidimas gynyboje, kur pogrupio varžybose praleidome mažiausiai tik 4 įvarčius. Kontraatakuojant ir poziciniame puolime  efektyviai  sužaisti nepavyko, dėl klaidų pasuojantis.Tas ypač išryškėjo žaidžiant su Suomijos komandomis, kurios mėgėjos lėto, ramaus žaidimo, tiksliai pasuojasi, gerai išlaiko kamuolį ir turi stipriai smūgiuojančius žaidėjus.Žinant  sunkias mūsų komandos sportininkų  treniruočių sąlygas žiemos metu, daugiau tikėtis sezono pradžioje ir negalime.