Naujienos

Lietuvos baidarių slalomo čempionatas | 2012.04.29

Paskutinį balandžio sekmadienį tradiciškai Vokės upėje ties Grigiškėmis įvyko  XXXII –asis Lietuvos baidarių  slalomo čempionatas. Šios varžybos šiemet – baidarių slalomo sezono atidarymas Lietuvoje. Saulėtas ir šiltas pavasario oras nuteikė sportininkus siekti aukštų rezultatų, Įnirtingiausia kova ,kaip  visada, vyko K-1 (vienviečių kajakų vyrų)  klasėje, kur bet kuris iš pirmo dešimtuko  dalyvių pretendavo į prizines vietas.(žr. rezultatus)

Aštrioje kovoje nugalėjo latvis Valmieros „Straume“ klubo atstovas Kaspars Pakers ,varžybų trasą įveikęs per 81,7 s, nuo jo 4,2 s atsiliko Lietuvos sportininkas Arūnas Tuminauskas iš Alytaus, o Povilui Atmanavičiui (Alytaus  "Srautas"), trąsą įveikusiam per 86,2 s, teko pasitenkinti trečiąja vieta. K-1 klasėje nugalėjo daugkartinė Lietuvos čempionė Erika Baranauskaitė (Alytaus "Srautas"), antroji liko Latvijos Rygos „Ridzenes“ klubo   atsovė Anna Marija Berzina, o trečiąja vieta džiaugėsi po pusmečio pertraukos startavusi Goda Pliatkutė (Kauno "Regesa").

Kažkada populiarios C-1 klasės atstovų varžybose nebuvo gausu, tačiau labai maloni staigmena - net keturi C-2 (vyrų dviviečių kanojų) ekipažai!
Kauno kajakistai  prizinių vietų neužėmė, bet  įtvirtino savo pozicijas, siekiant dalyvauti  Europos jaunių ir jaunimo čempionate Slovėnijoje. Tai nesutrukdys jiems siekti auštesnių rezultų ir  energingiau kovoti Latvijos baidarių slalomo čempionate Gaujos upėje, gegužės 19-20d.d.