Naujienos

Alytaus kanupolo čempionatas | 2012.03.17

Kovo 17-18 d.  Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine vyko Alytaus m. vaikų ir suaugusių  čempionatas. Kanupolo turnyrai Lietuvoje nuo 1988 metų pradėti rengti būtent Alytuje.

Suaugusių grupėje  dalyvavo 6 komandos, kaip ir įprasta turnyre dalyvavo stipriausios Lietuvos komandos tai  šeimininkų  Alytaus Srauto  ir SRC, bei Vilniaus “Regatos”  ir Kauno “Regesos” klubų ir  svečių  iš Lenkijos Varšavos ir Kaniow komandos.

Kiekviena komanda per dvi dienas sužaidė po 5-6 rungtynes. Rungtynėse  dėl trečios vietos susitiko Vilniaus “Regata” ir Kaniow UKS komanda. Rungtynes įtikinamai laimėjo vilniečiai. Dėl pirmos vietos kovojo  turnyro lyderiais laikyti Varšavos klubo komanda ir Kauno “Regesos”  komanda.

Iki paskutinių minučių  vyko atkakli kova. Pradėję pirmauti rezultatu 1:0 lenkai vėliau atsidūrė  besivejančiųjų vaidmenyje. Kauniečiai gerai  gindamiesi, tiksliai valdydami kamuolį ir užbaigdami  atakas įvarčiais iš pozicinio žaidimo įsiveržė 2 įvarčių skirtumu į priekį. Ir tik antro kėlinio paskutinę  minutę  lenkams pavyko sumažinti skirtumą iki 1 įvarčio. Lenkų spaudimas rezultatų nedavė. Atkakli, itempta dvikova baigėsi rezultatu 5:4 kauniečių pergale. Įdomu pastebėti ,kad komandoms beveik nepavyko suorganizuoti rezultatyvių  greitų kontraatakų, nors prieš tai  žaistuose turnyro rungtynėse  tuo pasižymėjo abi komandos.”Regesa” komanda atsirevanšavo  Varšavos klubui už skaudų  vieno įvarčio pralaimėjimą 2007 metų Kauno kanupolo čempionato finale.

Galima pasidžiaugti komandos sėkme. Šiemet žiemos metu  žaisdami baseinuose  laimėjome  jau  trečią turnyrą iš keturių. Kovo 31d. laukia paskutinis turnyras baseine,  Vilniaus taurės II etapas.