Naujienos

2009 m. baidarių ir kanojų slalomo jaunių čempionatas | 2009.06.29

Š.m. birželio 27 d. Puvočiuose įvyko svarbiausios metų jaunių varžybos - Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo jaunių čempionatas. Varžybose dalyvavo 46 sportininkai, tai Kauno "REGESOS", Alytaus "SRAUTO", Vilniaus "REGATOS" klubų ir svečiai iš Latvijos - Valmieros" STRAUMES" ir Rygos "RIDZENES" klubų sportininkai. Varžybos vyko vaikų, jaunučių ir jaunių amžiaus grupėse atitinkamose K-1, K-1M, ir C-1 laivų klasėse.

K-1 - vienviečių kajakų klasė yra populiariausia, šioje klasėje varžybose dalyvavo 24 sportininkai. Finale varžėsi 10 sportininkų, jų tarpe ir 3 mūsų klubo sportininkai. K-1 klaseje bendroje įskaitoje geriausiai pasirodė kaunietis Andrius Kmieliauskas. "REGESOS" atstovas Paulius Popiera vaikų grupėje buvo antras, nusileidęs Vilniaus "REGATOS"sportininkui.

K-1M - vienviečių kajakų merginų klasėje dalyvavo 15 sportininkių. Mūsų klubo 3 sportininkės pateko į finalinius plaukimus. Jaunučių ir vaikų grupėse nepralenkiama buvo Indrė Gintautaitė ("REGESA"), kuri bendroje įskaitoje užėmė antrą… vietą…, nusileidusi Erikai Baranauskaitei ("SRAUTAS"). Jaunučių grupeje Goda Pliatkutė užėmė trečią… vietą….

C-1 - vienviečių kanojų klasėje dalyvavo 5 sportininkai Nugalėtoju tapo Valdas Keršys (SRAUTAS"). Kauniečiai C- 1 laivų klasėje nedalyvavo.

Artimiausiu metu baidarių ir kanojų irklavimo sportininkų laukia išvyka į Valmierą… (Latvija), kur rugpiūčio 1 - 2 d. vyks Latvijos baidarių ir kanojų jaunių čempionatas.