Naujienos

Kanupolo šventė Kaune | 2011.05.29

Dvi  dienas Kauno žalgirio jachtklube vyko  kanupolo(žaidimas  baidarėmis  su kamuoliu) varžybos. Pirmą dieną vyko  9-sios Kauno m  kanupolo  pirmenybės,  kurias remiant  kūno kultūros ir sporto skyriui, organizavo Baidarių slalomo klubas „Regesa“ .Šiemet  turnyre dalyvavo  penkios komandos,   tai- Vilniaus „Regata“ , Alytaus „Srautas“ ir ASRC, Kauno  „Regesa“ ir Lietuvos  jaunimo iki 21 metų rinktinė, besiruošianti  rugsėjo mėn.  dalyvauti  Europos čempionate  Madride.Kauno pirmenybių  data  sutapo su gausiais kanupolo renginiais Europoje ir dėl šios priežasties  negalėjo  atvykti  komandos iš Lenkijos ir  Rusijos .

Lietuvos U-21 rinktinės dalyvavimas  turnyre susilpnino  Kauno  „Regesos“  ir Alytaus  ASRC  komandų  galimybes , nes stipriausius  žaidėjus delegavusios į rinktinę,  šios komandos  nesugebėjo   rimčiau pasipriešinti  kitoms komandoms. Visos komandos susitiko  tarpusavyje,  kaip ir tikėtasi, visas pergales pasieke Jaunimo  U-21 rinktinė. Antroje vietoje liko kanupolo pradininkai Lietuvoje- Alytaus „Srauto“ komanda. Trečią vietą  užėmė  Vilniaus „Regatos“ klubo komanda.

Sekmadienį ,  lynojant  lietui,  vyko  8-osios  Lietuvos jaunių pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo : Trakų  A.Vietos klubo , Alytaus  „Srauto –ASRC’‘, Vilniaus „Regatos“ ir Kauno „Regesos“ klubo komandos.  Varžybas  organizavo Lietuvos baidarių ir kanojų federacija, jas , jau septintą  kartą  iš eilės , vykdė Kauno  baidarių slalomo klubas „Regesa“. Visos turnyro rungtynės   labai įtemptai  vyko iki paskutinių sekundžių . Kiekvienos rungtynės  komandoms buvo lemiamos  kovoje dėl   aukštesnės  vietos.  Pirmas  tris vietas  užėmusios  komandos  tarpusavyje sužaidė lygiosiomis  ir surinko vienodai taškų .Vietas  lėmė įvarčių skirtumas. Pirmą vietą, parodę  didelę valią ir charakterį visose žaistose   rungtynėse  , užėmė šeiminikai- Kauno „Regesos“  komanda,  kurios sudėtyje- Edvinas Petrauskas, Augustas Žaltauskas, Paulius Popiera, Aivaras Gončarovas ,Goda Pliatkutė ir Mantvydas Pukinskas. Kauniečiai nugalėjo Trakų komandą rezultatu 12-3, lygiosiomis sužaidė su Vilniaus(6:6) ir Alytaus (4:4)komandomis.Antrą vietą užėmė  Vilniaus „Regatos“ komanda,  treti  liko Alytaus „Srauto-ASRC ’‘ ,o ketvirti - Trakų  jaunieji  sportininkai.