Naujienos

2010.09.11-12 Kanupolo turnyras Berlyne | 2011.04.05

Rugsėjo mėn  11-12 d.d.  "Regesos"  klubo  jauniu kanupolo  komanda dalyvavo  Berlyne ( Vokietija)  turnyre  "2. Jochem  Heinzer  Gedachtnis turnier  2010" kurį organizavo Berlyno "KCNW "(klub canoe Nord West) klubas.  Šiemet  vokiečiu klubas šventė  85  metų  įkūrimo  jubiliejų.  ą®spūdingas klubo nueitas kelias  ir šių dienų laimėjimai, visose Vokietijos kanupolo  amžiaus  grupėse,  tai puikus pavyzdys mums, kaip  vystomas ir populiarinamas sportas.

video

Berlynas yra vienas iš svarbiausių Vokietijos kanupolo centrų, mieste yra daugiau, kaip 10 kanupolą…   vystančių klubų.

Klubo  KCNW I komanda keletą…  paskutinių  metų  yra Vokietijos čempionai,  KCNW II komanda žaidžia A lygoje ir pastoviai  yra šios lygos prizininkė.

Mes dalyvavome jaunių  grupėje ,  kurioje be mūsų komandos dar dalyvavo 5 Berlyno komandos.

Tarp  jų  2010 metų  Vokietijos  jaunių čempionai  VMI  komanda,  kurios pagrindu buvo sudarytos 2 komandos,  bei  KSVH  komanda  - vokietijos jaunių  čempionato  trečios  vietos  laimėtoja.

Savo pogrupyje užėmėme  2  vietą…   ir kovoje  dėl  patekimo į finalą… susitikome  su kito pogrupio pirmą…  vietą…  užėmusia komanda.  Tai buvo VMI 1 komanda,  kuriai pralaimėjome rezultatu 7;1. Dėl  trečios vietos žaidėme su VMI 2 komanda  lygioje kovoje nusileidome rezultatu  5:3 VMI  2 komandai ir turnyre užėmėme  4 vietą….

Džiugina, tai kad žaidėme su stipriomis komandomis.  Pamatėme savo žaidimo trūkumus ir  kuriuose srityse atsiliekame nuo savo bendraamžių   iš  Vokietijos.

Jauniu  turnyra  laimejo   KSVH (broliu Havelų  baidarių sporto są…junga)  komanda,  2 ir 3 vietas užėmė  VMI 1 ir VMI 2 (Branderburgo  žemės  vandens  keliautojų sajunga) komandos.