Naujienos

Kanupolo turnyrai Kaune | 2010.07.01

  Kanupolo  turnyrai  Kaune  gegužės  29-30 d.d.

Šeštadienį  Kauno  miesto  kanupolo  čempionate  dalyvavo  keturios  komandos.  Aiškūs lyderiai buvo Lietuvos čempionai  kauniečiai baidarių  slalomo klubo 'Regesa" I  komandos sportininkai. Jie  visus savo konkurentus įveikė  aiškia  persvara. Tarp kitų komandų  vyko  atkakli kova. Trys komandos  iškovojo po  pergalę ir tik pagal  įvarčių  santykį  vietomis  pasiskirstė sekančiai.  Antrą…  vietą…  užėmė -Vilniaus "Sharks", trečią…- Alytaus "ASRC" ir ketvirti liko "Regesa" II  komanda , kurios pagrinda sudare klubo jauniai.

Nugaletojais tapo "Regesos I  komandos sportininkai: Martynas Masys, Laurynas Ūsas, Andrius Kmieliauskas, Edgaras Banys, Justinas Šnioka, Liudvikas Ramanauskas.

Ir antrą… dieną…  sekmadienį  Kauno žalgirio jachtklube  vyko kanupolo turnyras , tai Lietuvos kanupolo jaunių pirmenybės. Turnyre dalyvavo  Alytaus "SRC", Vilniaus "Sėkmės", Trakų "Trakų" ir Kauno "Regesa" komandos.

Kaip ir tikėtasi  dėl  pirmos vietos pagrindinė kova  vyko tarp Alytaus "SRC" ir Kauno 'Regesa" komandų. Kurios  susitiko paskutinėje dvikovoje prieš  tai sėkmingai iveikusios savo varzovus. Iki pat paskutinių minučių  vykusią… atkaklią… dvikovą… rezultatu 2 :1 kaip ir prieš metus laimejo  Alytaus komanda. Ir antra karta  ASRC sportininkams (treneris  Kestutis  Dambrauskas) pavyko iškovoti  jaunių  pirmenybių  nugalėtojų vardus. Dėl trečios vietos  kovėsi  Vilniaus ir Trakų jaunieji  sporininkai.  Vilniečiai nesunkiai  įveikė  jaunesnius Trakų sportininkus ir jau trečią… sezoną…  iš eilės  tenkinasi  trečia vieta.

2010 m. Lietuvos jaunių kanupolo pirmenybių rezultatai

2010 m. Kauno kanupolo čempionato rezultatai

Nuotraukos