Naujienos

30-tas Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas | 2010.07.01

30-tas Lietuvos baidarių ir kanojų  slalomo čempionatas,  kaip ir įprasta 2  dienas  vyko Vokės upėje Grigiškėse.

Dalyvavo Alytaus Srauto Kauno Regesos  ,Vilniaus "Regatos "klubai ir svečiai is Latvijos Rygos "Ridzene"ir Valmieros "Straume" klubų  sportininkai.

Pirmą…  dieną… vyko kvalifikacinės varžybos vyrų  vienviečių kajakų ( K-1), moterų vienviečių  kajakų  (K-1m)  ir vyrų  vienviečių kanojų (C-1 ) klasėse, bei buvo kovojama dėl medalių  vienviečių kajakų  komandinėje

kl asėje (3*K-1). Šeštadienį  pirmą…  vietą…  iš 10 startavusių  komandu užėmė  "Straumes ' klubo sportininkai Kaspars Pakers, Ligonis Bečers ir Toms Karlivans, antri  liko  alytiškiai  Mantas Atmanavičius,   Povilas Atmanavičius, ir Vilius Rasimavičius.  Sveikiname sparčiai tobulėjančius ir pirmą… kartą… tokio rango varžybose užėmusius  aukštą…  trečią…  vietą…  klubo "Regesa" sportinikus Lietuvos jaunių  rinktinės kandidatus  Augustą…  Žaltauską…, Edviną…  Petrauską…,  Paulių Popierą….

Po pirmos dienos varžybų, sportininkų, trenerių  ir baidarių slalomo visuomenininkų laukė  šventinis  vakaras Trakuose ir kelionė  laivu Galvės  ežere  ,  kurią… suorganizavo  Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija (LBKIF).

Šventine  nuotaika  pradėję antros dienos varžybas  sportininkai džiaugėsi  ir  sudėtingu  pavasariniu Vokės upės  vandeniu .Tokiame vandenyje  išryškėja  sportininkų  turinčių  didesnę  europos kanalų  patirti pranašumas.

Populiariausioje  vyrų  kajakų  K-1 klasėje pirmą…  vietą…  laimėjo  latvis Pakers. Antras - Povilas Atmanavičius, trečias-  Mantas Atmanavičius.

Pirmą…  vietą… moterų  kajakų  K-1m klasėje  laimėjo  alytiškė Erika Baranauskaitė. Antrą…  ir trečią…  vietas užėmė  kaunietės  treniruociu  draugės  Indrė  Gintautaitė  ir Goda  Pliatkutė.

Kanojų  vienviečių  C-1  klasėje pasižymėjo  latvijos sportininkai. Pirmą…  vietą…  užėmė Rygos atstovas  Guntis Šmits.

Geriausių  mūsų  baidarių  slalomo  sportininkų  laukia Pasaulio  ir  Europos  suaugusių   ir  jaunių čempionatai.