Naujienos

2009 metų Lietuvos kanupolo čempionatas | 2009.11.22

Lapkričio 22d  Alytaus baseine vyko šeštasis Lietuvos kanupolo čempionatas.Finaliniame etape dalyvavo šešios komandos, tai šeimininkai  Alytaus  "Srauto" ir SRC komandos,Vilniaus  "Sharks", Trakų A.Vietos klubo ir Kauno baidarių slalomo klubo "Regesa"  suaugusių ir jaunių komandos.Kauniečių jaunių komanda iškovojo teisę dalyvauti  čempionate nugalėjusi  papildomame keturių jaunių komandų turnyre.

Čempionato favoritais buvo laikomos 2008m čempionai Alytaus  'Srauto" ir  2007m. čempionai Kauno  klubo "Regesa" komandos.

Šiemet  šios komandos  irgi sėkmingai  iveikė pogrupių  varžybas ir jau ketvirtą…  čempionata  iš eiles  susitiko finale. Ši kartą…  solidžiau ir užtikrinčiau  žaidė  "Regesos" klubo sportininkai , susigrą…žinę  čempionų  vardus įveikdami  alytiškius rezultatu 6:4. Čempionų vardus iškovojo  Martynas Masys, Andrius Kmieliauskas, Laurynas Ūsas,  Justinas Šnioka, Liudvikas Ramanauskas.

Dėl trečios vietos kovojo Vilniaus ir Trakų  klubo komandos. Dvikovą… rezultatu 4:1  laimėjo Traku A.Vietos klubo sportininkai  ir trečius metus iš eilės iškovojo  trečią…ją…  vietą….